דרושים

Share
Print Friendly, PDF & Email

"מבוקשים אנשים להרפתקה מסוכנת. משכורת צנועה, קור עז, חודשים ארוכים של אפלה מוחלטת, סכנה מתמדת, חזרה הביתה מוטלת בספק. במקרה של הצלחה, מובטחים כבוד והכרה", ארנסט שקלטון, 1914.

אלה המילים שבהן בחר חוקר הקוטב הבריטי, ארנסט שקלטון, כדי לגייס אנשים למשלחת שאירגן אל יבשת הקרח, אנטרקטיקה. למרות הטון המשועשע, התיאור לא היה מוגזם. מסעו של שקלטון הפך להרפתקת ההישרדות הגדולה בהיסטוריה.

ההצעה שלנו דומה בהרבה מובנים, אך גם שונה באופן מהותי: "המרכז לתולעי מיחזור" מרחיבים את הפריסה ומחפשים שותפים ברחבי הארץ. ברחבי הארץ זה הכל – אילת, דן, מטולה, תל אביב, אלקנה, פדואל, שפרעם, קצרין נתניה ועוד (יסלחו לי אלה שלא הזכרתי את מקום מושבם, אבל גם שם – צריך).

הדרישות פשוטות:

  1. מאגר תולעים גדול דיו כדי שתוכלו לספק את הכמות הנדרשת
  2. רצון להיות שותף לעשייה למען הסביבה והפצת בשורת התולעים.
  3. לא פחות חשוב: ערכים של מגדל תולעים (חיבה עמוקה לסביבה).

השיטה:

  1. פנייה שלכם אלינו דרך הקישור, להוספת שמכם לרשימת מגדלי התולעים.
  2. האתר מהווה מסגרת ידע ומרכז שמות של מגדלים ומוכרים.
  3. התיאום נעשה באופן ישיר של הפונים מולכם וללא קשר למרכז לתולעי מיחזור, אין התחייבות לכמות ההזמנות (משתנה על פי סביבת מגורים, עונה בשנה וכד')

ככל שהפריסה תהיה טובה יותר כך נגיע יחדיו אל יותר אנשים ונביא את בשורת איכות הסביבה במעשינו. אם המשכתם עד פה אז כנראה אתם מתאימים להיסחף אל תוך החוויה: בצעו פנייה אל 'המרכז לתולעי מיחזור' דרך הקישור וציינו כי ברצונכם להצטרף לרשימת אנשינו ברחבי הארץ.

ההרשמה מותנית בתשלום חד פעמי של 30 ש"ח המזכה גם בתעודת ממחזר מטעמינו, לשם כך יש ללחוץ על הקישור הרצ"ב:

אנו מאמינים באיכות סביבה, והתגמול שלנו הינו בהפצת בשורת התולעים האדומות, או כמו שאמר שקלטון: "… במקרה של הצלחה מובטחים כבוד והכרה".